Jak Sprzedawać Fotowoltaikę

BESTSELLER BRANŻY OZE

Kultowy kurs online

CZY WARTO?

Współpraca z nami

Ogólny opis

Kurs Jak Sprzedawać Fotowoltaikę to najczęściej wybierane narzędzie szkoleniowe w branży OZE. Zaufało nam ponad 6200 handlowców i 640 firm. Kurs został stworzony przez praktyków – rekordzistów sprzedaży własnej w Polsce. Jeśli Ty również chcesz sprzedawać 200 kW/msc. na mikroinstalacjach, to sprawdź naszą propozycję współpracy. 

A skąd brać klientów, aby wprowadzić nasze metody sprzedaży?

Dzięki kursowi diametralnie wzrasta ilość przeprowadzanych spotkań, ponieważ opisujemy w nim wszystkie metody na umówienie się z klientem. Każdy sposób został przez nas przetestowany i oceniony. Pokazujemy krok po kroku jakie należy wykonać czynności, aby daną metodą pozyskać klienta. 

Opieramy się tylko i wyłącznie na faktach i statystyce, dzięki czemu zapewniamy naszym Kursantom dogłębny wgląd w każde działanie, które opisujemy. Nasze wskazówki nie skupiają się na teorii, a na praktyce – w wyniku czego w kursie jest wiele przykładów proponowanych zachowań, rozmów z klientem w formie dialogów, schematów wdrożeniowych od A do Z.

Jakie efekty daje kurs JSF?

Przede wszystkim gwałtowny wzrost sprzedaży i wypracowanej prowizji. Kurs w głównej mierze skupia się na osiąganiu realnych rezultatów, dlatego znajduje się nim wiele praktycznych lekcji dotyczących prowadzenia prezentacji i zamykania sprzedaży. Nie znajdziesz w nim książkowej wiedzy, ani takiej, którą możesz znaleźć w internecie. Kurs JSF to stale aktualizowana biblia sprzedaży fotowoltaiki – stworzona na podstawie intensywnej i ciężkiej pracy w terenie – najlepszych w Polsce aktywnie sprzedających trenerów sprzedaży PV. 

Średnie miesięczne zarobki naszych Kursantów (tylko ze sprzedaży własnej) wynoszą między 30 a 60 tysięcy zł. Najlepsi Kursanci zarabiają między 60 a 100 tysięcy zł. Jeśli chodzi o dostarczane efekty nauczania – jesteśmy bezkonkurencyjni – o czym również wiedzą wielkie firmy OZE niejednokrotnie proponując nam wykupienie naszej firmy szkoleniowej…

Doświadczenie

W liczbach

0
Kursantów
0
Wdrożeń do firm
0
Szkoleń stacjonarnych
0
Szkoleń online

KURS

Lista Lekcji

Moduł 1 - Fotowoltaika w Polsce

Opis najlepszych sposobów pracy handlowców oraz strategii biznesowych firm z branży PV w Polsce. Przedstawienie typów klientów fotowoltaiki oraz rodzajów prezentacji sprzedażowych.

Zwięzłe przedstawienie jednej ze strategii prowadzenia spotkań z klientami PV. Opis etapów prezentacji, przez które przechodzi handlowiec z klientem.

Moduł 2 - Sprzedaż D2D

Wiedza i praktyczne wskazówki jak poprawnie umawiać spotkania w trybie D2D. Gotowe formuły rozmów i nauka kontaktu z potenjalnym klientem w drzwiach jego domu.

Tajniki prowadzenia oraz zamykania spotkań umówionych w trybie D2D, dzięki którym znacznie zwiększysz swoją skuteczność.

Lekcja utrzymania klienta i radzenia sobie w sytuacjach krytycznych, grożących zerwaniem umowy.

Moduł 3 - Typowy klient na fotowoltaikę w 2023

Przykładowy scenariusz rozmowy w początkowej fazie spotkania z niewymagającym klientem, który nie ma innych ofert.

Niezwykle efektywne, wywierające wrażenie na kliencie przejście przez etap doboru instalacji.

Strategia prowadzenia rozmowy z klientem w zależności od typu dachu, rodzaju budynku oraz miejsca instalacji.

Dokładny opis przedstawiania argumentów przemawiających za naszą ofertą oraz drzewo opcji postępowania w przypadku pojawienia się obiekcji.

Kreowanie idealnego momentu na podanie ceny oraz rozmowy o finansach z klientem.

Badanie gotowości klienta do złożenia zamówienia oraz subtelne sprawdzenie reakcji na propozycję.

Techniki zamykania transakcji w zależności od wcześniejszego zachowania klienta oraz taktyki postępowania w przypadku pojawienia się odmowy współpracy.

Moduł 4 - Klient ofertowicz

Opis etapu pozyskiwania cennej wiedzy od klienta w celu zaaranżowania odpowiedniego modelu sprzedaży.

Profesjonalna i doradcza rozmowa o doborze instalacji oraz o rachunkach klienta.

Szablony rozmów z klientem o miejscu instalacji, które pozwalają na wyróżnienie się na tle innych handlowców.

Metody pozyskiwania informacji o ofertach konkurencji oraz umiejętne przedstawienie korzyści płynących z Twojej propozycji.

Zestaw technik zamykania sprzedaży w wymagających sytuacjach, gdy klient stanowi duże wyzwanie.

Opis metody, której zastosowanie sprawi, że w oczach klienta będziesz nietypowym oraz godnym zaufania oferentem. Zagwarantuje Ci ona niepodważalną wiarygodność oraz większy procent zamykania spotkań z klientem ofertowiczem.

Moduł 5 - Optymalizacja prezentacji sprzedażowej

Autorska metoda finalizacji sprzedaży, dzięki której przy pierwszym zastosowaniu prawdopodobnie podpiszesz umowę.

Omówienie techniki sprzedaży, wykorzystującej słabe punkty klienta oraz nauka ich znajdowania i przedstawiania.

Szkolenie z odpowiedzi na trudne pytania i wątpliwości klientów , gotowe szablony rozmów – lista pytań oraz odpowiedzi.

Sztuka umiejętnego doboru pytań sprzedażowych, które pozwolą na skutecznie kierowanie rozmową. Lista pytań na każdą ewentualność podczas spotkania.

Oryginalne sposoby prowadzenia rozmów tak, aby klient poczuł się niezręcznie nie kupując od Ciebie.

Objaśnienie i sztuczki negocjacyjne w sprzedaży PV. Nauka uzyskiwania korzyści z ustępstw dla klienta. Praktyczne przykłady i gotowe schematy.

Poradnik odpowiedniego zachowania handlowca podczas procesu zawierania transakcji i wypełniania dokumentów, pozwalający na utwierdzenie klienta w podjętej decyzji.

Dokładny opis psychologiczny poszczególnych typów osobowości i sposób, w jaki z nimi prowadzić prezentację.

Metody podprogowego oddziaływania na klientów. Opis i objaśnienie psychologicznych czynników wpływających na klienta podczas spotkań. Porady ukierunkowane na praktyczne wykorzystanie.

Mechanizmy, dzięki którym w łatwy sposób nakłonisz swoich klientów do uległości. Porady przygotowane w oparciu o rynek fotowoltaiczny.

Lista najistotniejszych błędów i problemów handlowców wraz z opisem sytuacji i gotowym rozwiązaniem, aby ich nie popełniać.

Schemat prowadzenia prezentacji z klientem pozyskanym przez polecenie, w celu zakontraktowania takiego klienta na pierwszym spotkaniu.

Zestawienie najczęściej zadawanych pytań przez klientów i najskuteczniejszych odpowiedzi. Technika przemiany obiekcji w zalety.

Moduł 6 - Skuteczne działania w branży OZE

Instrukcja działań i wyczucia odpowiedniego momentu, w którym spowodujesz, że klient zacznie udzielać rekomendacji na Twój temat. Gwarancja efektu zgłaszania się klientów z poleceń.

Niebanalne pomysły podnoszące sprzedaż w Twojej firmie. Kreatywne zabiegi natychmiastowo zwiększające obroty.

Nauka umiejętności poruszania emocji i wyobraźni u klientów, poprzez opowiadanie historii. Szablony i historie do wykorzystania praktycznie w każdej sytuacji.

Zagrywki sprzedażowe dotyczące umawiania spotkań i dopinania transakcji. Wyjątkowo skuteczne, ale również nieuczciwe.

Lista atrybutów profesjonalnego sprzedawcy fotowoltaiki. Co kupić, a z czego zrezygnować? Wady i zalety wynikające z używania konkretnych narzędzi.

Wszystko o rozmowach telefonicznych z klientami PV. Przykłady dialogów, sposoby wykonywania i prowadzenia rozmów. Budowanie fundamentów sprzedażowych na odległość.

Opis skutecznej sprzedaży fotowoltaiki w internecie – jak pozyskiwać nowych klientów, jak oferować swoje usługi na portalach społecznościowych oraz stronach www, jak prowadzić korespondencję e-mail z klientem.

Metody i sztuczki opracowane przez handlowców, którzy od lat działają na rynku fotowoltaicznym w USA.

Koordynowanie pracą zespołu, pozyskiwanie nowych handlowców, rekrutacja, zarządzanie, wyznaczanie celów, team calls. Prezentacja gotowego i sprawdzonego know-how.

Pilotaż dla osób, które zaczynają przygodę ze sprzedażą fotowoltaiki. W krótkim czasie przygotujemy Cię do nowej roli.

Nauka rozmowy z klientem biznesowym, zrozumienia jego potrzeb i trafienia w jego oczekiwania. Poznaj sprzedaż PV w sektorze B2B.

Omówienie każdego aspektu wpływającego na ocenę naszej osoby przez klienta. Przygotowanie do spotkania, przywitanie, pierwsza rozmowa, nastrój, wygląd, mowa ciała, zachowanie, język.

Wytyczne planowania dnia, podnoszące efektywność działań i ułatwiające codzienną pracę.

Sposoby na motywowanie siebie do działań, polepszenie komfortu pracy i szybszą realizację postawionych celów.

NASZA PLATFORMA ONLINE

O Naszym Kursie

6 modułów
50 lekcji
Transkrypcje spotkań
Dialogi Klient-Handlowiec
Nieograniczony dostęp
Czy to są najlepsze szkolenia sprzedażowe w branży OZE?

Jeśli wierzyć liczbom, zadowolonym klientom, stałym współpracom, sukcesom struktur sprzedaży, które prowadzimy oraz popularności i ogólnej opinii właścicieli firm i handlowców - to tak! Nasze szkolenia zdecydowanie są najlepsze w Polsce!

Dajemy gwarancję jakości

Nasze wszystkie kursy objęte są gwarancją satysfakcji. Jeśli z pomocą naszych rozwiązań nie osiągniesz lepszych wyników sprzedaży, to zwrócimy Ci wszystkie pieniądze.


KURS

Co zyskasz?

01.

Handlowiec

Sprzedasz więcej instalacji PV niż kiedykolwiek wcześniej. Zarobisz duże pieniądze, które pozwolą Ci na inwestycje i dostatnie życie. Wykorzystasz branżę OZE tak jak trzeba i wyciągniesz z niej tyle pieniędzy, że nie będziesz później żałować, że nie wykorzystałeś w pełni tej szansy rynkowej.

02.

Manager

Rozwiniesz zespół w oparciu o nasze know-how. Twoje zarządzanie będzie skuteczniejsze i bardziej respektowane. Zaczniesz lepiej rekrutować i powiększysz swój dział sprzedaży. Będziesz mógł duplikować zdobytą wiedzę 1 do 1 i szybko wdrażać każdą nową osobę.

03.

Właściciel

Zdejmiesz z siebie ciężar gonitwy za sprzedażą, a Twoja struktura urośnie i umocni się. Będziesz mógł znacznie szybciej skalować biznes i szkolić nowe osoby. Twoi handlowcy będą zmotywowani do działania i wyposażeni w najlepszą wiedzę o sprzedaży PV. Oszczędzisz na szkoleniach stacjonarnych, a Twoi handlowcy będą się szkolić nawet wieczorami w domu czy w drodze do klienta. 

Skorzystaj z oferty

Zacznij zarabiać więcej na OZE!

KURS ONLINE JSPC

Jak Sprzedawać Pompy Ciepła

900 zł netto

Kup dziś, zapłać nawet za 53 dni!

KURSY ONLINE

Jak Sprzedawać Fotowoltaikę i Pompy Ciepła

1190 zł netto

Pakiet zawiera wszystkie korzyści kursów JSF oraz JSPC

DODATKOWO:

KURS ONLINE JSF

Jak Sprzedawać Fotowoltaikę

900 zł netto

Kup dziś, zapłać nawet za 53 dni!