Najlepszy system sprzedaży w branży OZE

BESTSELLER BRANŻY OZE

Nasz kultowy kurs online

CZY WARTO?

Współpraca z nami

Jedyne takie szkolenie w OZE.

Nasz Kurs online to najczęściej wybierane szkolenie w branży OZE. Zaufało nam ponad 6400 handlowców i 680 firm. Kurs został stworzony przez zespół rekordzistów sprzedaży PV. Jeśli Ty również chcesz regularnie sprzedawać 100 kW+/msc. – to wypróbuj nasz sprawdzony model sprzedaży.

Mamy wiedzę z całego rynku - wiemy co działa, a co nie.

“Współpracując z nami nie będziesz musiał zastanawiać się co robić, aby zwiększyć swoją sprzedaż, gdy zajdą zmiany na rynku – otrzymasz od nas aktualne i sprawdzone na tysiącach handlowców know-how”

Założyciel
Założyciel

Jakie efekty daje nasz kurs online?

Przede wszystkim szybki wzrost sprzedaży i wypracowanej prowizji. W naszym kursie znajduje się wiele praktycznych lekcji dotyczących zdobywania leadów, prowadzenia prezentacji i zamykania sprzedaży. Nie znajdziesz w nim książkowej wiedzy, ani takiej, którą możesz znaleźć w internecie. Kurs JSF to stale aktualizowana biblia sprzedaży fotowoltaiki – stworzona na podstawie intensywnej pracy w terenie.

Znasz najlepsze patenty na pozyskiwanie klientów?

Dzięki naszemu kursowi w łatwy sposób zapełnisz kalendarz spotkaniami (min. 25 w tygodniu), ponieważ opisujemy w nim wszystkie skuteczne w obecnych realiach metody na pozyskanie klienta. Każdy sposób został przez nas oceniony i przetestowany na dużej skali. Pokażemy Ci krok po kroku jakie należy wykonać czynności, aby daną metodą umówić spotkanie.

NASZE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY OZE

W liczbach

Kursantów
0
Klientów firmowych
0
Szkoleń stacjonarnych
0
Szkoleń online
0

LEKCJE

Program Kursu

Moduł 1 - Fotowoltaika w 2024 roku

Najskuteczniejsze metody oraz strategie pozyskiwania klienta na fotowoltaikę.

Opis najlepszych sposobów pracy handlowców oraz strategii biznesowych firm z branży PV w Polsce. Przedstawienie typów klientów fotowoltaiki oraz rodzajów prezentacji sprzedażowych.

Zwięzłe przedstawienie jednej ze strategii prowadzenia spotkań z klientami PV. Opis etapów prezentacji, przez które przechodzi handlowiec z klientem.

Moduł 2 - Sprzedaż D2D

Wiedza i praktyczne wskazówki jak poprawnie umawiać spotkania w trybie D2D. Gotowe formuły rozmów i nauka kontaktu z potenjalnym klientem w drzwiach jego domu.

Tajniki prowadzenia oraz zamykania spotkań umówionych w trybie D2D, dzięki którym znacznie zwiększysz swoją skuteczność.

Lekcja utrzymania klienta i radzenia sobie w sytuacjach krytycznych, grożących zerwaniem umowy.

Moduł 3 - Typowy klient na fotowoltaikę w 2024

Przykładowy scenariusz rozmowy w początkowej fazie spotkania z niewymagającym klientem, który nie ma innych ofert.

Niezwykle efektywne, wywierające wrażenie na kliencie przejście przez etap doboru instalacji.

Strategia prowadzenia rozmowy z klientem w zależności od typu dachu, rodzaju budynku oraz miejsca instalacji.

Dokładny opis przedstawiania argumentów przemawiających za naszą ofertą oraz drzewo opcji postępowania w przypadku pojawienia się obiekcji.

Kreowanie idealnego momentu na podanie ceny oraz rozmowy o finansach z klientem.

Badanie gotowości klienta do złożenia zamówienia oraz subtelne sprawdzenie reakcji na propozycję.

Techniki zamykania transakcji w zależności od wcześniejszego zachowania klienta oraz taktyki postępowania w przypadku pojawienia się odmowy współpracy.

Moduł 4 - Klient ofertowicz

Opis etapu pozyskiwania cennej wiedzy od klienta w celu zaaranżowania odpowiedniego modelu sprzedaży.

Profesjonalna i doradcza rozmowa o doborze instalacji oraz o rachunkach klienta.

Szablony rozmów z klientem o miejscu instalacji, które pozwalają na wyróżnienie się na tle innych handlowców.

Metody pozyskiwania informacji o ofertach konkurencji oraz umiejętne przedstawienie korzyści płynących z Twojej propozycji.

Zestaw technik zamykania sprzedaży w wymagających sytuacjach, gdy klient stanowi duże wyzwanie.

Opis metody, której zastosowanie sprawi, że w oczach klienta będziesz nietypowym oraz godnym zaufania oferentem. Zagwarantuje Ci ona niepodważalną wiarygodność oraz większy procent zamykania spotkań z klientem ofertowiczem.

Moduł 5 - Optymalizacja prezentacji sprzedażowej

Autorska metoda finalizacji sprzedaży, dzięki której przy pierwszym zastosowaniu prawdopodobnie podpiszesz umowę.

Omówienie techniki sprzedaży, wykorzystującej słabe punkty klienta oraz nauka ich znajdowania i przedstawiania.

Szkolenie z odpowiedzi na trudne pytania i wątpliwości klientów , gotowe szablony rozmów – lista pytań oraz odpowiedzi.

Sztuka umiejętnego doboru pytań sprzedażowych, które pozwolą na skutecznie kierowanie rozmową. Lista pytań na każdą ewentualność podczas spotkania.

Oryginalne sposoby prowadzenia rozmów tak, aby klient poczuł się niezręcznie nie kupując od Ciebie.

Objaśnienie i sztuczki negocjacyjne w sprzedaży PV. Nauka uzyskiwania korzyści z ustępstw dla klienta. Praktyczne przykłady i gotowe schematy.

Poradnik odpowiedniego zachowania handlowca podczas procesu zawierania transakcji i wypełniania dokumentów, pozwalający na utwierdzenie klienta w podjętej decyzji.

Dokładny opis psychologiczny poszczególnych typów osobowości i sposób, w jaki z nimi prowadzić prezentację.

Metody podprogowego oddziaływania na klientów. Opis i objaśnienie psychologicznych czynników wpływających na klienta podczas spotkań. Porady ukierunkowane na praktyczne wykorzystanie.

Mechanizmy, dzięki którym w łatwy sposób nakłonisz swoich klientów do uległości. Porady przygotowane w oparciu o rynek fotowoltaiczny.

Lista najistotniejszych błędów i problemów handlowców wraz z opisem sytuacji i gotowym rozwiązaniem, aby ich nie popełniać.

Schemat prowadzenia prezentacji z klientem pozyskanym przez polecenie, w celu zakontraktowania takiego klienta na pierwszym spotkaniu.

Zestawienie najczęściej zadawanych pytań przez klientów i najskuteczniejszych odpowiedzi. Technika przemiany obiekcji w zalety.

Moduł 6 - Skuteczne działania w branży OZE

Instrukcja działań i wyczucia odpowiedniego momentu, w którym spowodujesz, że klient zacznie udzielać rekomendacji na Twój temat. Gwarancja efektu zgłaszania się klientów z poleceń.

Niebanalne pomysły podnoszące sprzedaż w Twojej firmie. Kreatywne zabiegi natychmiastowo zwiększające obroty.

Nauka umiejętności poruszania emocji i wyobraźni u klientów, poprzez opowiadanie historii. Szablony i historie do wykorzystania praktycznie w każdej sytuacji.

Zagrywki sprzedażowe dotyczące umawiania spotkań i dopinania transakcji. Wyjątkowo skuteczne, ale również nieuczciwe.

Lista atrybutów profesjonalnego sprzedawcy fotowoltaiki. Co kupić, a z czego zrezygnować? Wady i zalety wynikające z używania konkretnych narzędzi.

Wszystko o rozmowach telefonicznych z klientami PV. Przykłady dialogów, sposoby wykonywania i prowadzenia rozmów. Budowanie fundamentów sprzedażowych na odległość.

Opis skutecznej sprzedaży fotowoltaiki w internecie – jak pozyskiwać nowych klientów, jak oferować swoje usługi na portalach społecznościowych oraz stronach www, jak prowadzić korespondencję e-mail z klientem.

Metody i sztuczki opracowane przez handlowców, którzy od lat działają na rynku fotowoltaicznym w USA.

Koordynowanie pracą zespołu, pozyskiwanie nowych handlowców, rekrutacja, zarządzanie, wyznaczanie celów, team calls. Prezentacja gotowego i sprawdzonego know-how.

Pilotaż dla osób, które zaczynają przygodę ze sprzedażą fotowoltaiki. W krótkim czasie przygotujemy Cię do nowej roli.

Nauka rozmowy z klientem biznesowym, zrozumienia jego potrzeb i trafienia w jego oczekiwania. Poznaj sprzedaż PV w sektorze B2B.

Omówienie każdego aspektu wpływającego na ocenę naszej osoby przez klienta. Przygotowanie do spotkania, przywitanie, pierwsza rozmowa, nastrój, wygląd, mowa ciała, zachowanie, język.

Wytyczne planowania dnia, podnoszące efektywność działań i ułatwiające codzienną pracę.

Sposoby na motywowanie siebie do działań, polepszenie komfortu pracy i szybszą realizację postawionych celów.

NASZ KURS ONLINE

Co otrzymasz?

6 Modułów, 45 Lekcji
Zapisy spotkań handlowych
Aktualizacje treści
Nielimitowany dostęp
Czy to są najlepsze szkolenia sprzedażowe w branży OZE?

Jeśli wierzyć liczbie zadowolonych klientów, stałym współpracom z top firmami OZE oraz sukcesom struktur sprzedaży, które prowadzimy - to tak! Nasze szkolenia są najlepsze w Polsce!

Dajemy gwarancję jakości

Nasze wszystkie kursy objęte są gwarancją satysfakcji. Jeśli z pomocą naszych rozwiązań nie osiągniesz lepszych wyników sprzedaży, to zwrócimy Ci wszystkie pieniądze.


WSPÓŁPRACA Z NAMI

Co zyskasz?

01.

Handlowiec

Zrobisz szybki postęp i sprzedasz więcej instalacji PV niż kiedykolwiek wcześniej  – masz na to naszą gwarancję. Zaczniesz generować większe prowizje, które pozwolą Ci na inwestycje i rozwój osobisty. Wykorzystasz pełny potencjał zarobkowy branży OZE i nie będziesz za kilka lat żałować, że nie zrobiłeś wszystkiego, aby z tej szansy rynkowej uczynić maksymalny użytek.

02.

Manager

Sprawnie rozwiniesz swój zespół w oparciu o nasze sprawdzone know-how. Zaczniesz lepiej rekrutować i powiększysz swój dział sprzedaży dzięki naszym poradom. Będziesz mógł duplikować zdobytą wiedzę 1 do 1 i szybko wdrażać każdą nową osobę. Twoje zarządzanie będzie skuteczniejsze i bardziej respektowane, a Ty staniesz się liderem gotowym prowadzić dużą strukturę sprzedaży.

03.

Właściciel

Zdejmiesz z siebie ciężar stałej gonitwy za sprzedażą, a Twoja struktura urośnie i umocni się. Będziesz mógł znacznie szybciej skalować biznes i szkolić nowe osoby. Twoi handlowcy będą zmotywowani do działania i wyposażeni w najlepszą wiedzę o sprzedaży PV. Dodatkowo oszczędzisz na szkoleniach stacjonarnych, a Twoi handlowcy chętnie będą się szkolić nawet wieczorami w domu czy w drodze do klienta.

Z NAMI SPRZEDASZ WIĘCEJ

Ucz się od najlepszych

KURS ONLINE JSPC

Jak Sprzedawać Pompy Ciepła w 2024 r.

1199 zł netto

KURSY ONLINE

Jak Sprzedawać Fotowoltaikę i Pompy Ciepła w 2024 r.

2398 zł netto

W duecie taniej!

1599 zł netto

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

KURS ONLINE JSF

Jak Sprzedawać Fotowoltaikę w 2024 r.

1199 zł netto

Kup dziś, zapłać nawet za 54 dni!

FAQ

Masz pytania?

Dostęp otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia.

Dostęp nie jest objęty limitem czasowym. Raz zakupiony kurs pozwala na nielimitowane korzystanie z treści.

Kurs zamieszczony jest na platformie www, do której każdy uczestnik otrzyma swój login oraz hasło. Z treści możesz korzystać 24/7 – potrzebne będzie jedynie łącze do internetu.

Przerobienie wszystkich treści zajmuje naszym Kursantom ok. 7 dni. Wiemy jednak, że Kursanci wracają w przyszłości do treści po to, aby jeszcze lepiej przyswoić wiedzę.

Tak, mamy w ofercie kilka opcji finansowania. Możesz wybrać płatność odroczoną lub skorzystać z płatności rozłożonej na 10 rat u naszego operatora bankowego. Jest również opcja rozłożenia płatności na 3 raty 0% bezpośrednio u nas. W razie pytań, napisz do nas – info@jak-sprzedawac-fotowoltaike.pl