Najlepszy system sprzedaży w branży OZE

NAUCZ SIĘ SPRZEDAWAĆ PC

Kurs online nr 1 w Polsce

SPRZEDAWAJ MĄDRZE

Sprawdź nasze metody

Nie trać czasu i działaj jak trzeba

Bazuj na wiedzy i doświadczeniu najlepszych handlowców pomp ciepła w Polsce, a Twoje pierwsze efekty pojawią się już w ciągu pierwszego wyjazdu w teren. Wiemy jak rozmawiać z klientem, aby po zaplanowanym od A do Z spotkaniu wyjął dowód osobisty i podpisał umowę. Nasze porady opieramy na tym, co statystycznie działa najlepiej. Teraz Ty również możesz wykorzystać tysiące naszych zakończonych sprzedażą spotkań i wdrożyć gotowe metody sprzedaży, które zostały przez nas dokładnie przetestowane i wprowadzone do kursu Jak Sprzedawać Pompy Ciepła.

“Nasz fundamentalny system i styl sprzedaży nie zmienił się od 2019 r. Jedyne co się zmienia, to opowieści i sformułowania, które dostosowujemy do bieżącej świadomości i wiedzy typowego klienta na pompę ciepła. To nie sztuczki, a profesjonalne przygotowanie i zrozumienie aktualnego stanu rynku czyni nas tak dobrymi w sprzedaży produktów OZE.”

Założyciel
Założyciel

Pozyskuj klientów każdego dnia

Dzięki naszemu know-how zaczniesz pozyskiwać nawet 3 razy więcej klientów i znacznie wpłyniesz na swoją skuteczność finalizowania sprzedaży. Pokażemy Ci, którymi kanałami najszybciej umówisz spotkania audytowe i co powinieneś mówić klientom w sezonie zima-wiosna 2024 r. My również działamy w terenie – osiągając sprzedaż własną na poziomie 20 umów + miesiąc w miesiąc. Wprowadź do swojej pracy sprawdzone schematy, dzięki którym potrafimy podpisać 4 umowy na pompy ciepła w ciągu jednego dnia. Po prostu zrób to samo co my 1 do 1, a przekonasz się jak przewidywalna i taktyczna potrafi być sprzedaż w branży OZE.

DOŚWIADCZENIE

W liczbach

Kursantów
0
Wdrożeń do firm
0
Szkoleń stacjonarnych
0
Szkoleń online
0

KURS

Lista Lekcji

Moduł 1 - Aspekty techniczne i montażowe

Opisujemy jak wygląda rynek PC, przedstawimy liczby i wykresy, poznasz dokładnie niszę, w której działasz.

Pokazujemy i opisujemy rodzaje oraz charakterystykę najpopularniejszych źródeł ciepła, które spotykamy w polskich domach.​

Sprawdzamy jakie pompy występują na naszym rodzimym rynku OZE oraz pokazujemy te, które są najczęściej wybierane przez polskich klientów.

Zasada działania pompy ciepła, jej elementy i rodzaje. Podział oraz charakterystyka jednostek: SPLIT vs MONOBLOK.

Wszystko na temat korzystania z pompy ciepła. Tryby pracy, sterowanie, ogrzewanie, chłodzenie, grzanie wody, krzywe grzewcze, termostaty.

Analiza i omówienie danych technicznych, kart katalogowych, wydajności, mocy pompy, współczynników. Zrozumiesz i nauczysz się tego raz na zawsze.

Przykładowe kalkulacje i study case krok po kroku oraz autorska, uproszczona metoda doboru pompy w stylu JSPC.

Dofinansowania na pompy ciepła bez tajemnic. Prosto i konkretnie.​

Moduł 2 - Sprzedaż pomp od A do Z

Opis etapu pozyskiwania cennej wiedzy od klienta w celu zaaranżowania odpowiedniego modelu sprzedaży i stylu prezentacji ofertowej PC.

Metody udzielania informacji o pompach ciepła, które skutecznie podnoszą zainteresowanie i zaangażowanie klienta w proces zakupowy.​

Proces audytu, sprzedażowa rozmowa o technicznych aspektach oraz szablony rozmów z klientem o miejscu instalacji, które pozwalają na wyróżnienie się na tle innych handlowców.

Dokładny schemat przedstawiania argumentów przemawiających za Twoją ofertą oraz umiejętne przedstawienie korzyści ze współpracy z Tobą.

Kreowanie idealnego momentu na podanie ceny oraz rozmowy o finansach z klientem oraz drzewo opcji właściwego i niewłaściwego postępowania w przypadku pojawienia się obiekcji.

Obszerna lekcja na temat najlepszej techniki zamykania sprzedaży PC – w zależności od wcześniejszego zachowania klienta oraz taktyki postępowania w przypadku pojawienia się odmowy. Dodatkowo skuteczne odpowiedzi na słowa typu: “za drogo”, “muszę przemyśleć”… – lista obiekcji i odpowiedzi.

Moduł 3 - Najskuteczniejszy schemat prezentacji

Odpowiedź na pytanie jak powinien wyglądać idealny początek spotkania sprzedażowego w branży PC z osobą, która ma już kilka ofert i jest mocno zorientowana w temacie. Przykłady i dialogi.

Rozwinięcie spotkania, podstawowe obliczenia umożliwiające analizę rentowności inwestycji.

Strategicznie prowadzona końcówka spotkania. Najskuteczniejszy sposób na podpisanie umowy z wymagającym klientem, który rozważa kilka innych ofert.

Moduł 4 - Praktyka zamykania sprzedaży

Metoda rozmowy i zamykania sprzedaży, która pozwoliła nam sprzedać ponad 2000 pomp ciepła. Sami ją opracowaliśmy i nikt poza nami i naszymi Kursantami nie nauczy Cię tego.

Rynkowy sposób na zamknięcie typowego klienta PC, który obecnie stosuje się w TOP strukturach sprzedaży w Polsce.

Uczymy jak prowadzić komunikację z klientem, jak zdobyć zaufanie oraz jak zbudować odpowiedni wizerunek, aby sprzedawać pompy ciepła w wyższych cenach. Klient już nie powie, że decyduje się na tańszą opcję.

Lekcja o drogiej sprzedaży i negocjacjach z klientem. Pokażemy Ci jak sprzedawać z wysokim narzutem marży i jak uzyskiwać dodatkowe benefity od klienta.

Jak wygląda ten ostateczny etap spotkania? Co robić, aby wyjść od klienta z podpisaną umową? Przejdźmy razem przez ten proces od A do Z.

Pokażemy Ci jak rozmawiać z danym typem klienta, jaką prezentację pod niego przeprowadzić, jakie są jakie słabe punkty i pragnienia. Najepszy poradnik psychologiczny o klientach OZE dostępny na rynku.

NASZ KURS ONLINE

Co otrzymasz?

4 moduły
23 lekcje
Zapisy spotkań handlowych
Cykliczne aktualizacje
Nielimitowany dostęp
Czy to są najlepsze szkolenia sprzedażowe w branży OZE?

Jeśli wierzyć liczbie zadowolonych klientów, stałym współpracom z top firmami OZE oraz sukcesom struktur sprzedaży, które prowadzimy - to tak! Nasze szkolenia są najlepsze w Polsce!

Dajemy gwarancję jakości

Nasze wszystkie kursy objęte są gwarancją satysfakcji. Jeśli z pomocą naszych rozwiązań nie osiągniesz lepszych wyników sprzedaży, to zwrócimy Ci wszystkie pieniądze.


KURS

Co zyskasz?

01.

Handlowiec

Zrobisz szybki postęp i sprzedasz więcej instalacji PV niż kiedykolwiek wcześniej  – masz na to naszą gwarancję. Zaczniesz generować większe prowizje, które pozwolą Ci na inwestycje i rozwój osobisty. Wykorzystasz pełny potencjał zarobkowy branży OZE i nie będziesz za kilka lat żałować, że nie zrobiłeś wszystkiego, aby z tej szansy rynkowej uczynić maksymalny użytek.

02.

Manager

Sprawnie rozwiniesz swój zespół w oparciu o nasze sprawdzone know-how. Zaczniesz lepiej rekrutować i powiększysz swój dział sprzedaży dzięki naszym poradom. Będziesz mógł duplikować zdobytą wiedzę 1 do 1 i szybko wdrażać każdą nową osobę. Twoje zarządzanie będzie skuteczniejsze i bardziej respektowane, a Ty staniesz się liderem gotowym prowadzić dużą strukturę sprzedaży.

03.

Właściciel

Zdejmiesz z siebie ciężar stałej gonitwy za sprzedażą, a Twoja struktura urośnie i umocni się. Będziesz mógł znacznie szybciej skalować biznes i szkolić nowe osoby. Twoi handlowcy będą zmotywowani do działania i wyposażeni w najlepszą wiedzę o sprzedaży PV. Dodatkowo oszczędzisz na szkoleniach stacjonarnych, a Twoi handlowcy chętnie będą się szkolić nawet wieczorami w domu czy w drodze do klienta.

Z NAMI SPRZEDAŻ WIĘCEJ

Ucz się od najlepszych

KURS ONLINE JSPC

Jak Sprzedawać Pompy Ciepła w 2024 r.

1199 zł netto

KURSY ONLINE

Jak Sprzedawać Fotowoltaikę i Pompy Ciepła w 2024 r.

W duecie taniej!

1599 zł netto

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

KURS ONLINE JSF

Jak Sprzedawać Fotowoltaikę w 2024 r.

1199 zł netto

Kup dziś, zapłać nawet za 53 dni!

FAQ

Masz pytania?

Dostęp otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia.

Dostęp nie jest objęty limitem czasowym. Raz zakupiony kurs pozwala na dożywotnie korzystanie z treści.

Kurs zamieszczony jest na platformie www, do której każdy uczestnik otrzyma swój login oraz hasło. Z treści możesz korzystać 24/7 – z telefonu, komputera, tableta. Potrzebne będzie jedynie łącze do internetu.

 

 

Przerobienie wszystkich treści zajmuje naszym Kursantom ok. 7 dni. Wiemy jednak, że Kursanci wracają w przyszłości do treści po to, aby jeszcze lepiej przyswoić wiedzę.

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu kursu, to możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji. Napisz do nas podając dane, które zostały podane w formularzu zamówienia – info@jak-sprzedawac-fotowoltaike.pl

Świetnie! Warsztaty są bezpłatne dla Kursantów. To dobry krok w stronę zwiększenia Twoich wyników sprzedaży. Napisz do nas i zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin – info@jak-sprzedawac-fotowoltaike.pl  

Nie. Wszystkie nowe treści będą bezpłatnie dodawane do Twojego konta. 

Nie ma żadnych limitów – kontaktuj się zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia czy porady sprzedażowej.

Aby umówić się na rozmowę telefoniczną w dogodnym dla Ciebie terminie, napisz do nas –  info@jak-sprzedawac-fotowoltaike.pl 

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną ofertą dla firm, napisz do nas – info@jak-sprzedawac-fotowoltaike.pl

Tak, mamy w ofercie kilka opcji finansowania. Możesz wybrać płatność odroczoną lub skorzystać z płatności rozłożonej na 10 rat u naszego operatora bankowego. Jest również opcja rozłożenia płatności na 3 raty 0% bezpośrednio u nas. W razie pytań, napisz do nas – info@jak-sprzedawac-fotowoltaike.pl