O nas

Bartosz

Dyrektor handlowy PV

Magdalena

Handlowiec PV

Michał

Dyrektor handlowy PV

Maria

Psycholog sprzedaży

Piotr

Trener sprzedaży PV

Kacper

Handlowiec PV

Krystyna

Handlowiec PV

Sebastian

Trener sprzedaży PV

Wiemy jak to robić i jak tego nauczyć

Projekt JSF wymagał długich przygotowań. Doświadczenie na rynku PV i różnorodność osób w zespole pozwoliły nam stworzyć niezwykle zaawansowany program nauczania. Początkowym zamysłem było stworzenie kursu on-line, jednak cała idea przerodziła się w budowę platformy zrzeszającą społeczność handlowców PV. Naszym celem jest zaopatrywanie branży OZE w najskuteczniejsze rozwiązania sprzedażowe przez najbliższe lata. Podchodzimy do tego bardzo poważnie inwestując cały wypracowany kapitał oraz wszelkie zasoby czasu, wiedzy i umiejętności w rozwój projektu. W pierwszej kolejności zależy nam na wynikach klientów, co jest dla nas głównym wyznacznikiem sukcesu i jakości. Chcemy aby nasze twarze i nazwiska były kojarzone z profesjonalizmem i wysoką jakością świadczonych usług. Stawiamy na partnerską relację i dokładamy starań, aby nieustannie zaskakiwać Kursantów dodatkowymi korzyściami. Skupiamy się na sprzedaży merytorycznej, przekuwając aktualnie najlepsze schematy oraz sposoby w praktyczne zastosowanie.

Michał Czyżewski

Współzałożyciel projektu

Od momentu, gdy tylko zacząłem życie zawodowe, zajmowałem się sprzedażą wielu różnych produktów. Pierwszy raz poczułem smak przedsiębiorczego myślenia podczas rozwijania grup sprzedażowych w marketingu sieciowym. Moją pierwszą „prawdziwą” pracą była sprzedaż prądu przez telefon dla Energa Obrót. Później trafiłem do oddziału sprzedaży bezpośredniej firmy Multimedia, gdzie sprzedawałem prąd, internet i telewizję. Następnie zacząłem przygodę z kancelarią odszkodowawczą Helpea. Ukończyłem studia w trybie niestacjonarnym na kierunku “Prawo” na Uniwersytecie Gdańskim. Gdy podjąłem się pracy w sopockiej kancelarii adwokackiej SCBP – po kilku miesiącach potwierdziło się, że nie utożsamiam się ze swoim wykształceniem. W końcu powiedziałem sobie otwarcie: Rób to, co lubisz najbardziej! Po niedługim namyśle stwierdziłem, że od teraz chcę być znanym agentem ds. nieruchomości. Tak się zaczęła prawie 3 letnia historia z biurem nieruchomości Home Asset. Na początku sprzedawałem indywidualnie, na rynku wtórnym, aby po kilku miesiącach stworzyć kompetentny i wyszkolony zespół doradców notujących dobre wyniki transakcyjne.

Od II kwartału 2019 roku jestem aktywnym sprzedawcą, leaderem struktur handlowych i trenerem sprzedaży fotowoltaiki. Debiutancki miesiąc na rynku PV w CE był dla mnie całkiem udany – ok. 50 kWp. Później bywały okresy, że podpisywałem 2 umowy dziennie, a czasem nawet 3. Od samego początku byłem wśród najlepszych w firmie. W krótkiej chwili nadszedł czas na budowanie zespołu i przekazywanie swojej wiedzy innym. Kolejnym i aktualnym przystankiem jest znana, ogólnopolska firma PV – Synteza OZE, gdzie jestem dyrektorem handlowym na północną Polskę. Mój życiowy rekord sprzedaży własnej w ciągu jednego miesiąca to – 124 kWp na mikroinstalacjach. Od początku bieżącego roku pracuje nad zaawansowanym programem edukacyjnym dla sprzedawców PV w spółce „Jak Sprzedawać Fotowoltaikę”. Dodatkowo prowadzę szkolenia stacjonarne dla firm z całego kraju.

Mieszkam w Gdańsku. Jestem zapalonym miłośnikiem zagadnień związanych z nowymi technologiami, ochroną środowiska, sprzedażą, psychologią w biznesie oraz strefą emocjonalną człowieka. W wolnym czasie uwielbiam pływać, uprawiać sporty drużynowe, organizować przejażdżki motocyklem, a w niektóre wieczory po prostu lubię zaczytać się w luźnych książkach „biznesowo-lifestylowych”.

Piotr Zarzycki

Współzałożyciel projektu

Przygodę ze sprzedażą zacząłem w najmłodszych latach, pomagając w rodzinnym biznesie, prowadząc lombard w Starogardzie Gdańskim. Pełne doświadczenie sprzedażowe uzyskałem oferując usługi z branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej oraz bankowej, pracując m.in. dla spółek takich jak Play, AVIVA oraz Millenium. Dzięki swojemu wykształceniu technicznemu oraz pasji do sprzedaży stałem się kierownikiem handlowym WNS Pomorze Sp. z o.o. – zajmując się prowadzeniem szkoleń sprzedaży przemysłu ciężkiego.

Przygodę z fotowoltaiką zacząłem w 2018 roku. Postawienie na OZE oraz pomoc w rozwoju lokalnego przedsiębiorstwa w rodzinnym mieście było strzałem w dziesiątkę. Po czasie stałem się członkiem zespołu CE. Następnie zostałem leaderem grupy sprzedażowej ogólnopolskiej firmy Synteza OZE, gdzie biłem rekordy sprzedaży, a aktualnie rozwijam zespół. Wraz ze swoim teamem zajmuję się również prowadzeniem szkoleń sprzedażowych PV oraz rozwojem platformy e-learningowej pod marką “Jak Sprzedawać Fotowoltaikę”. Łącznie podczas okresu wiosna/lato 2020 przeprowadziliśmy 45 szkoleń stacjonarnych, tym samym pozyskując stałe partnerstwa.

Z wykształcenia jestem inżynierem elektrotechnikiem. Cieszę się, że mogę połączyć pasję i doświadczenie sprzedażowe ze swoim wykształceniem. Ułatwiło mi to stanie się ekspertem ds. OZE. W wolnym czasie pasjonuję się tenisem ziemnym oraz zdrowym trybem życia. W swoim życiu wyznaję zasadę podnoszenia poprzeczki oraz stawiania sobie wysokich celów.