Recenzje

Świetne materiały. Proces promocji i prezentacji usług z sektora PV został rozpracowany do perfekcji. Wiedza poparta wieloma przykładami zastosowania. Znakomite pomysły i techniki sprzedaży. Wersja audio rozmów Handlowiec – Klient, to dla mnie osobiście codzienna dawka umiejętności sprzedażowych i inspiracji. Wyniki rozkręciły się od ok. 4 dnia korzystania i utrzymują się każdego tygodnia pracy. Napisać, że jestem zadowolony, to jak nic nie napisać. Świetna robota! Pozdrawiam cały zespół.

Piotr Sprawka

Future OZE - właściciel

Szkolenia bardzo dobrze sprawdziły się w naszej firmie. Dosyć szybko handlowcy zaczęli przynosić do biura więcej umów oraz nauczyli się zbierać polecenia, co spotęgowało wyniki jeszcze bardziej. W kursie jest wiele łatwych do wdrożenia wskazówek, które od razu przynoszą rezultaty. Przez ostatni rok powiększyliśmy dział sprzedaży 3-krotnie i wszystko działa jak trzeba. Współpraca z Jak Sprzedawać Fotowoltaikę od początku przebiega bardzo udanie i z czystym sumieniem polecamy tą firmę szkoleniową.

Maciej Trzmielewski

BEE Heat - Centrum Pomp Ciepła - właściciel

Chciałem w kilku krótkich słowach polecić firmę JSF i ekipę tam pracującą. Doświadczeni, ambitni ludzie, którzy stworzyli bardzo fajny kurs do sprzedaży PV. Nie chciałbym za bardzo się tutaj rozpisywać i zachwalać nie wiadomo jak, bo każdy musi kupić ten kurs i sprawdzić to na własnej skórze. Jeśli po prostu chcesz powiększyć swoją sprzedaż zainwestuj w szkolenia i kursy z JSF – nauki nigdy za mało, a człowiek całe życie się czegoś uczy. Nawet jeśli „skromnie” uważasz, że jesteś już ekspertem w branży – jak Ja, mimo wszystko warto kupić ten kurs i czegoś nowego się nauczyć – mnie zaskoczyło ich bardzo kreatywne podejście do niektórych obiekcji i „problemów” z Klientami. Wsparcie na każdym etapie i stały kontakt z przemiłymi właścicielami firmy JSF – jak dla mnie to jest najważniejsze. Prawdą jest to, że stosując porady zawarte w kursie zwiększy się Państwu sprzedaż, klienci będą bardziej zadowoleni z profesjonalnej obsługi i z wiedzy eksperckiej, którą będziecie posiadać. Polecam wymiataczom i świeżakom, którzy mają coś do udowodnienia.

Piotr Belowski

Soon Energy - kierownik sprzedaży

Nie ukrywam, że trochę przymierzałam się do tej inwestycji. Zanim podjęłam decyzję rozmawiałam telefonicznie z Panem Michałem i nie żałuje, że przekonał mnie do zakupu. Wszystko o czym mówił i zapewniał zostało zrealizowane z nawiązką. Generalnie kurs zwrócił mi się już dawno temu, bo wiem, że niektórych umów bym bez niego nie podpisała. Świetnie przedstawione trudne sytuacje z pracy handlowca i najlepsze rozwiązania. Sposoby na zamknięcie również klasa. Zrobiłam duży progress i jestem teraz na pewno dużo bardziej pewna siebie. Jak jestem na spotkaniu, to wiem, że nic mnie nie zagnie, a nawet lubię dostać od klienta trudną obiekcję czy zastrzeżenie. Jak czujesz moc, to sprzedaż staje się zabawą – i za to jestem najbardziej wdzięczna, bo wcześniej miałam już duże spadki motywacji do pracy. Dziękuję za pomoc!

Kornelia Jaworska

Systems OZE - handlowiec

Profesjonalizm twórców, ich dojrzałość biznesowa oraz podejście z jakim podchodzą do każdego klienta – sprawiły, że podjęliśmy oficjalne partnerstwo. Prawdziwa pasja do sprzedaży i wyjątkowo kompetentny zespół JSF są gwarantem zadowolenia, gdy po raz pierwszy logujemy się na platformę edukacyjną i na własne widzimy zaawansowany poziom kursu. Sam wielokrotnie słyszałem wiele pozytywnych opinii kierowanych w stronę tej firmy szkoleniowej. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z „Jak Sprzedawać Fotowoltaikę”.

Marcin Dolata

Easysolar - właściciel

Jak Sprzedawać Fotowoltaikę na bieżąco dostarczają nam nowe rozwiązania sprzedażowe. Nasi handlowcy codziennie korzystają z platformy, co przekłada się na ich pewność siebie i zaangażowanie. Odnotowaliśmy również znacznie lepsze rezultaty sprzedażowe w stosunku do wcześniejszych miesięcy. Od samego początku czuliśmy, że trafiliśmy dobre ręce. Widać, że twórcy kursu grają w najwyższej lidze sprzedaży w branży OZE. Ich wiedza i znajomość rynku zasługują na duży podziw.

Piotr Łukasik

Synteza OZE - współwłaściciel

Nasza współpraca przyniosła oczekiwane efekty. Wyniki sprzedażowe mojego 70 osobowego działu handlowego świadczą o skuteczności proponowanych rozwiązań. Wdrożenie nowych metod pracy z klientem było świetną decyzją, mimo że nie spodziewaliśmy się takich rezultatów. Do tej pory nie spotkaliśmy się z bardziej dopracowanym programem szkoleniowym. Wysoka jakość, konkretne wskazówki i trafne spostrzeżenia dotyczące klientów fotowoltaiki. Zostajemy na dłużej.

Rafał Kręblasz

Sunprofi - właściciel

Podczas kursu czuć, że jego twórcy zęby zjedli na szkoleniach, a przy tym sprzedaż fotowoltaiki mają w małym palcu. Doskonale połączyli kropki ze sobą co zaowocowało solidną dawką wiedzy. Nawet jeżeli dane zagadnienie było już mi znane to i tak często kurs pozwolił mi je jeszcze lepiej podrasować oraz poszerzyć możliwości zastosowania. Znalazłem tam wiele cennych wskazówek i z czystym sumieniem mogę polecić platformę. Do tego kontakt jak z kumplami, których znasz od lat. Pełna profeska.

Bartłomiej Siwek

BGS - handlowiec

Od jakiegoś czasu uczestniczę w kursie online z zakresu fotowoltaiki. Dzięki wiedzy pozyskanej na szkoleniu moje zarobki wzrosły o 50%. Zdobywam dwa razy więcej leadów w terenie, a przyswojone przeze mnie wiadomości skrupulatnie wykorzystuję w codziennej pracy. Nabyte umiejętności sprawiły, że zarządzanie grupą stało się dla mnie znacznie łatwiejsze, a jej praca efektywniejsza. Klient castingowy to już nie problem.

Michał Turek

IR-eco - handlowiec

Fotowoltaika to ostatnio bardzo wymagający rynek pod kątem sprzedaży. Panuje ogromna konkurencja, a naprawdę dobre wyniki generują tylko najlepsi. Moim zdaniem rzetelne przerobienie kursu to najkrótsza droga do bycia jednym z najlepszych. Konkretne przykłady, rozmówki i sama praktyczna wiedza dostosowana pod rynek OZE. Patrząc na wzrost sprzedanych kWp kurs zwrócił mi się już wielokrotnie. Zdecydowanie polecam.

Damian Cieślak

Esoleo - handlowiec

Nie spodziewałem się, że kurs online może być tak konkretny i przydatny. Najbardziej zaskoczyły mnie wszystkie dodatki oraz aktualizacje, które otrzymałem. Twórcy trzymają rękę na pulsie i dostarczają najświeższe rozwiązania. Zespół JSF to z pewnością najlepsi eksperci od sprzedaży PV w Polsce. Jestem przekonany, że każda osoba, która wypróbowała ich metody pracy potwierdziłaby moje zdanie, że inwestycja w kurs to był strzał w dziesiątkę.

Mateusz Lewandowski

PL Energy - manager regionalny

Szczerze polecam kurs „Jak sprzedawać fotowoltaikę”, wszystkim których ten temat dotyczy bezpośrednio! Kurs został opracowany i wykonany na najwyższym poziomie! Jeżeli chcesz podnieść swoje kwalifikacje w tym temacie – kurs „ Jak Sprzedawać Fotowoltaikę” jest w 100% dla Ciebie. Życzę owocnej nauki.

Krzysztof Jankowski

Invest - klima - manager regionalny

Wszystkie materiały charakteryzuje dbałość o detale i możliwość natychmiastowego zastosowania w praktyce. Z czystym sumieniem polecam kurs osobom, które działają już jakiś czas w branży i chcą zwiększyć sprzedaż własną. Osoby początkujące będą miały szybki i skuteczny sposób na wdrożenie. Na pierwszy rzut oka widać ogrom pracy, jaki został włożony w przygotowanie każdej lekcji. Forum, które znajduje się na platformie również działa bardzo satysfakcjonująco. Nie znalazłem słabych punktów. Bez zastanowienia – polecam.

Hubert Wydrych

SalesPoint - właściciel

Zazwyczaj bardzo sceptycznie podchodziłem do wszelkiego rodzaju kursów internetowych, ale tu mnie coś podkusiło i nie żałuję. Kurs mocno dopracowany, sporo technik sprzedażowych w jednym miejscu, a po przerobieniu zwrot był natychmiastowy. Kontakt też na najwyższym poziomie, zwłaszcza z Michałem. Śmiało mogę polecić nie tylko nowym osobom w branży, ale także i  „starym wyjadaczom”. Jeśli chodzi o sprzedaż PV na najwyższym poziomie, to nie potrzeba nic więcej niż ten kurs i działanie oczywiście. Oceniam ten zakup na 10/10.

Michał Rzeszutek

ML System - handlowiec

Michał, Piotr i reszta ekipy mają efekty, które potwierdzają wyniki ich firmy instalacyjnej Astroenergy. Jeżeli chcesz uczyć się od najlepszych, to ten kurs jest narzędziem, które pomoże Ci od początku od końca poprawić Twoją sprzedaż. Według mnie 2000 zł za kurs, w którym chłopaki zdradzają naprawdę unikatową wiedzę wyniesioną z lat pracy handlowca PV to mała cana. Nie da się znaleźć nigdzie indziej takich schematów działania na rynku OZE. Zastosowanie wiedzy z platformy JSF (mega pro) może kilkukrotnie podnieść wyniki Waszej firmy/zespołu. Sugerowałem twórcom podniesienie ceny dwukrotnie, więc uważam, że jak na to co zapewniają, to rozdają go prawie za darmo.

Piotr Mikrut

GreenCRM - project manager

Kurs JSF kupiłem jeszcze w przedsprzedaży, przed premierą. Zazwyczaj podchodzę sceptycznie do takiej formy kupowania, bo jest to kupowanie kota w worku. Agenda zapowiadała się ciekawie, więc zaryzykowałem. No i nie żałuję. Kurs obszerny, dużo konkretnych pytań, zdań, dialogów, które żywcem można zastosować, albo po prostu przyjąć jako inspirację. Co ważne, ekipa JSF dba o swoich klientów. Już nie raz przekonałem się, że nadal jestem dla nich ważny i każdy nowy moduł, materiał dla klientów czy prezentacja są również dostępne dla mnie, a nie tylko dla „nowych”. Jeżeli ktoś zastanawia się nad poprawą swoich wyników, niezależnie czy handlowiec w większej firmie, czy właściciel w małej firmie, kurs jest dla każdego.
Polecam

Marek Pacek

profesorfoton.pl - właściciel

Kurs zakupiłem jeszcze w pre-orderze. Bardzo czekałem na premierę, bo z opisu wynikało, że wiedza, gotowe dialogi oraz szczegółowe schematy prezentacji które są zawarte w tym kursie wywindują moje osobiste wyniki na poziom minimum 50kW miesięcznie. Mało tego, budowałem zespół handlowców w rozwijającej się firmie. Kurs przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Schematy, dialogi oraz załączniki tj. edytowalna prezentacja czy podręcznik prosumenta sprawiły, że klienci widzą w nas nie tylko profesjonalistów, ale także stajemy się ich opiekunami w całym procesie. Nie ma tu mowy o naciągactwie czy wciskaniu. Kurs zawiera rozwiązanie problemów w niemal każdej sytuacji przy sprzedaży instalacji PV oraz przy budowaniu i zarządzaniu zespołem. Wiedza oraz narzędzia w nim zawarte są jak najbardziej miarodajne w wynikach co miesiąc. Zdecydowanie polecam!

Wojciech Kuczyk

Broker OZE

W czerwcu 2021 mój 12 osobowy zespół sprzedaży zmierzył się ze spadkiem skuteczności w sprzedaży terenowej D2D – zawirowania z net-billingiem i zmniejszone dotacje wyeskalowały problemy motywacyjne mojego teamu. Szukając rozwiązania trafiłam na fan page Jak Sprzedawać Fotowoltaikę. Po kilkukrotnych rozmowach z Michałem oraz Piotrem dałam namówić się na współpracę – spowodowane było to przede wszystkim obszerną wiedzą oraz znajomością rynku przez chłopaków. Jeżeli chodzi o efekty to były one widoczne już w pierwszych dwóch tygodniach po wdrożeniu nowych schematów pracy. Ja nauczyłam się lepiej zarządzać zespołem sprzedaży, a moi handlowcy zdecydowanie się odrodzili i zaczęli bić swoje własne rekordy sprzedaży. Od tej pory patrzymy już tylko do przodu. Polecam każdemu, kto siedzi w branży OZE, bo to po prostu działa.

Magdalena Grosch

AstroEnergy - manager regionalny

Kurs „Jak Sprzedawać Fotowoltaikę” jest świetnym rozwiązaniem nie tylko dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę w branży PV, ale także merytorycznym uzupełnieniem dla doświadczonych doradców. Szkolenie bardzo dobrze przemyślane, w którym obszernie opisana jest zarówno wiedza sprzedażowa jak i produktowa. Co ciekawe, można liczyć na wsparcie trenerów, specjalistów, wymieniać się doświadczeniem z innymi kursantami na dedykowanej grupie. Polecam serdecznie ten kurs, ponieważ w krótkim czasie nabędziesz niezbędną praktyczną wiedzę od doświadczonych handlowców w ujęciu psychologicznym.

Marcin Kozłowski

Motywator Sprzedaży - właściciel

Z Jak Sprzedawać Fotowoltaikę współpracuję już od 2 lat. Jestem dystrybutorem sprzętu dla firm z OZE oraz prowadzę firmę instalacyjną o zasięgu ogólnopolskim. Wszyscy moi handlowcy korzystają ze szkoleń z fotowoltaiki i pomp ciepła. Wzrosła ilość spotkań i statystyka domykania, a co za tym idzie podpisanych umów. Handlowcy zaczęli również sprzedawać na wyższych marżach, z czym mieli wcześniej problem. Współpraca zaowocowała już kilkoma szkoleniami stacjonarnymi i partnerstwami w wielu obszarach. Polecałem już Jak Sprzedawać Fotowoltaikę wielu zaprzyjaźnionym firmom, więc tutaj również z całego serca polecam.

Krzysztof Golewski

Enertig Partners - współwłaściciel

Z pełnym przekonaniem polecam kurs „Jak Sprzedawać Fotowoltaikę”. Pomogło to naszym handlowcom zwiększyć wyniki sprzedaży. Oszczędzamy również wiele czasu na wdrożeniu nowych handlowców – dajemy im gotowe know-how z kursu, a oni bardzo szybko wchodzą na wysoki poziom. Handlowcy z chęcią korzystają z kursu również przed i po pracy, ponieważ widzą swój rozwój i zwiększone zarobki, co ich bardzo motywuje do nauki. Kurs jest napisany na 5. Szczerze polecamy i na pewno to nie ostatni nasz zakup. Zespół Eko Polska

Damian Liszowski

EKO Polska - współwłaściciel

Polecam współpracę z Jak Sprzedawać Fotowoltaikę. Program szkoleniowy na najwyższym poziomie, bardzo obszerny i jakościowy. Platforma edukacyjna jest nowoczesna i intuicyjna. Duży plus za bezpłatne aktualizacje treści – było już ich całkiem sporo. Na pochwałę zasługuje również kontakt z twórcami, którzy są bardzo pomocni i serdeczni. Uważam, że to najlepsze materiały szkoleniowe dla branży OZE. Bardziej dla zaawansowanych niż początkujących, więc jak ktoś jest doświadczony to bardzo szybko skorzysta ze wszystkich porad. Bardzo dobra robota!

Tomasz Mitoraj

HUS S.A - właściciel

Z kursu dowiedziałem się przede wszystkim jak poprawnie pozyskiwać klientów w trybie D2D oraz jak zamykać sprzedaż na pierwszym spotkaniu. Nie ukrywam, że na początku metody sprzedaży Panów z Jak Sprzedawać Fotowoltaikę wydawały mi się nieco kontrowersyjne, ale w niedługim czasie na własnej skórze przekonałem się, że te metody po prostu działają na klientów z naszej branży. To co mi się podoba, to również fakt, że w szkoleniach nie ma książkowej wiedzy (czego się obawiałem), a zamiast tego same konkrety i praktyczna wiedza stricte związana z OZE. Jeśli ktoś potrzebuje czegoś mocnego, co na pewno zadziała, a nie jakieś pitu pitu, to na pewno doceni szkolenia od Jak Sprzedawać Fotowoltaikę. Zdecydowanie polecam.

Tomasz Mikułowski

Wolf Energy - dyrektor sprzedaży

Kupiłem kurs w 2020 roku w przedsprzedaży i mimo moich początkowych obiekcji firma Jak Sprzedawać Fotowoltaikę dowiozła bardzo udane szkolenia ze sprzedaży produktów OZE. Wielu moich handlowców korzysta z kursu codziennie – niektórzy słuchają lekcje audio w drodze do klienta, a niektórzy zaglądają tam bezpośrednio przed spotkaniami. Lekcje są wyczerpujące i bez lania wody. Te kursy to na pewno bardzo dobra inwestycja dla wszystkich, którzy chcą mieć poukładaną prezentację handlową od A do Z oraz wolą stawiać na wiedzę i przygotowanie, a nie na improwizację. Widać, że w kurs został włożony ogrom pracy, ponieważ wszystkie treści są przemyślane i precyzyjne. Przydatne są również dialogi klient-handlowiec, które handlowcy mogą cytować 1 do 1 na spotkaniach. Sumując wszystko – bardzo udany zakup, świetna oferta oraz atrakcyjna cena jak na dostarczoną w zamian wartość. Polecam.

Jarosław Krakowski

Biznes Energia - właściciel

Kurs JSF kupiłem jeszcze w przedsprzedaży, przed premierą. Zazwyczaj podchodzę sceptycznie do takiej formy kupowania, bo jest to kupowanie kota w worku. Agenda zapowiadała się ciekawie, więc zaryzykowałem. No i nie żałuję 🙂 Kurs obszerny, dużo konkretnych pytań, zdań, dialogów, które żywcem można zastosować, albo po prostu przyjąć jako inspirację. Co ważne, ekipa JSF dba o swoich klientów. Już nie raz przekonałem się, że nadal jestem dla nich ważny i każdy nowy moduł, materiał dla klientów czy prezentacja są również dostępne dla mnie, a nie tylko dla “nowych”. Jeżeli ktoś zastanawia się nad poprawą swoich wyników, niezależnie czy handlowiec w większej firmie, czy właściciel w małej firmie, kurs jest dla każdego. Polecam 🙂

Bartosz Nochowicz

Energo Zysk - dyrektor sprzedaży

Jako monter i zarazem właściciel niedużej firmy w branży fotowoltaicznej jak najbardziej polecam kurs “Jak Sprzedawać Fotowoltaikę”. Warto zainwestować w niego, szybko zwróci się z nawiązką. Świetnie opracowany, temat po temacie wgryzamy się w dziedzinę sprzedaży fotowoltaiki. Przed kursem potencjalni klienci na spotkaniach po kilku chwilach wyczuwali mnie, że nie jestem handlowcem “pełną gębą”. Jako monter za bardzo wgłębiałem w zawiłości techniczne, co być może robiło mętlik w głowie i odstraszało klienta. Teraz, po kursie, z zupełnie innym nastawieniem oraz przygotowany merytorycznie do handlu, zdobywanie klientów idzię dużo dużo sprawniej. Polecam bardzo kurs, kto go kupi nie będzie żałował.

Marcin Szałacki

freeDOM fotowoltaika - właściciel

Z kursem wyniki typu 60-80 kW to już u mnie normalna sprawa. Zdecydowanie polecam handlowcom poszukującym szkolenia i wsparcia w tematach fotowoltaiki. Byłem jednym z pierwszych klientów i bardzo się z tego cieszę. Kurs przeszedł wiele aktualizacji, więc jestem cały czas na bieżąco ze zmianami. Od razu widać, że ludzie z Jak Sprzedawać Fotowoltaikę w pierwszej kolejności stawiają na jakość i zadowolenie klienta. Nie mam pojęcia ile trwało przygotowanie wszystkiego, ale jest tego naprawdę bardzo dużo. Oprócz tego, że twórcy mają potężną wiedzę na temat OZE, to potrafią również świetnie uczyć. Kurs przechodzi się z wielką przyjemnością i ochotą do działania. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł być niezadowolony, to najlepsze szkolenie online jakie znam. Polecam to mało powiedziane. Dziękuję!

Rafał Dylewski

Opal Power - dykrektor sprzedaży

“Jak sprzedawać Fotowoltaikę” to kurs po prostu genialny! Tak dużo merytorycznych informacji w jednym miejscu nie ma nigdzie indziej. Pozycja obowiązkowa dla każdego, który chce sprzedawać fotowoltaikę i robić to bardzo dobrze. Z czystym sumieniem polecam

Michał Górski

Volta efh - właściciel

Prowadzę firmę szkoleniową Viessmann School, w której pomagamy naszym studentom wejść do branży OZE. Szkolimy głównie z aspektów technicznych PV i PC. Z firmą Jak Sprzedawać Fotowoltaikę rozpoczęliśmy współpracę, aby dostarczyć naszym studentom również wiedzę sprzedażową. Przez ostatnie 3 lata, w każdym roku 200 naszych studentów korzysta z kursów online Jak Sprzedawać Fotowoltaikę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, ponieważ zawsze otrzymujemy aktualną wiedzę wysokiej jakości o sprzedaży fotowoltaiki oraz o sprzedaży pomp ciepła. Platforma edukacyjna, na której znajdują się szkolenia jest profesjonalna i prosta w obsłudze. Kontakt jest zawsze szybki i bezproblemowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy. Polecam i życzę wszystkim takich kontrahentów.

Krzysztof Gnyra

Viessmann School - właściciel

Wyrazy uznania. Nasze oczekiwania wobec szkoleń są bardzo wysokie. Sami szkolimy naszych handlowców i wiemy jak ważne jest, aby mieli wypracowane i wyćwiczone odpowiednie schematy sprzedaży. Przed samym podjęciem współpracy, kontakt z osobami tworzącymi szkolenie Jak Sprzedawać Fotowoltaikę, upewnił nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z osobami wykwalifikowanymi w naszej branży. Zastosowanie powyższych szkoleń, odniosło więcej niż oczekiwane efekty. Dla osób bardziej  doświadczonych współczynnik miesięczny wzrostu (zrealizowanych) sprzedaży wzrósł o 20 %. W grupie osób będących w firmie poniżej trzech miesięcy, współczynnik wzrostu sprzedaży to średnio 40%. Kwota zainwestowana w kurs, zwróciła się nam bardzo szybko. Serdecznie polecam współpracę z JSF.

Mateusz Hoffman

Freedem Energy - właściciel

Jako osoba z kilkuletnim doświadczeniem w branży OZE miałem wrażenie, że spotkania które przeprowadzam mają wysoką skuteczność – osoby które nie decydują się na współpracę ze mną koniec końców i tak nie będą zakładać fotowoltaiki. Po analizie kursu zdałem sobie sprawę, że nakładem tej samej ilości pracy mogę być dwu lub w niektórych przypadkach trzy razy bardziej skuteczny (tutaj w szczególności powołuje się na moduł o klientach castingowych). Decyzję o współpracy z Jak Sprzedawać Fotowoltaikę podjąłem po jednym z ich szkoleń stacjonarnych – do dnia dzisiejszego nawzajem wymieniamy się trickami sprzedażowymi i wskazówkami. Współpraca z JSF otworzyła mi nowe horyzonty oraz dała świeże spojrzenie na sprzedaż w branży OZE. Wyjątkowo polecam!

Michał Borkowski

Viessmann - kierownik sprzedaży

Prowadzę firmę fotowoltaiczną od 2019 roku. Od samego początku byłem zadowolony z wyników finansowych spółki. Zaczynaliśmy z 6 handlowcami, którzy robili miesięczne wyniki łącznie na poziomie ok. 200 kW. Po kilku miesiącach systematycznej pracy i aktywnym szukania usprawnień, trafiliśmy na stronę „Jak Sprzedawać Fotowoltaikę”, którą zainteresowała nas swoimi reklamami i proponowanymi usługami. Na początku byliśmy neutralnie, a nawet sceptycznie nastawieni. Dużo się zmieniło, gdy porozmawiałem telefonicznie z jednym z twórców. Zrozumieliśmy, że nie wszystko robimy idealnie i da się prostymi sposobami zwiększyć ilość podpisywanych umów. Kilka informacji, które otrzymaliśmy podczas 30 minutowej rozmowy już w tym momencie wiele nam pomogło i otworzyło oczy na konieczne zmiany w modelu sprzedaży. Po kilku dniach postanowiliśmy kupić dla wszystkich naszych handlowców pełny dostęp do kursu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. W drugim miesiącu współpracy przebiliśmy 400 kW – czyli zrobiliśmy 100% wzrostu i cały czas rośniemy. Tego nikt od nas się nie spodziewał, a chyba w szczególności ja. W mojej ocenie geniusz tkwi w prostocie rozwiązań, a Panowie z „Jak sprzedawać Fotowoltaikę” doskonale to wiedzą i chwała im za to. Podziwiam za konkretne podejście do tematu i kreatywność, którą widać w gotowych rozmówkach klient-handlowiec, które są w większości lekcji. Podsumowując: Nie wiedziałem, że można otrzymać tak potężną dawkę wartościowej wiedzy – wcześniej nie ufałem kursom online. Wielki szacunek dla całego zespołu „Jak Sprzedawać Fotowoltaikę” za ich umiejętności i podejście do sprzedaży.

Jarosław Przytarski

Eko strefa - właściciel