DODAJ SWÓJ NAGŁÓWEK

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

01.

Wiedza o sprzedaży PV i PC
  • Uczymy handlowców i managerów jak zarabiać więcej na sprzedaży fotowoltaiki i pomp ciepła. Wskazujemy najskuteczniejsze metody pozyskiwania klientów. 

02.

Praca w OZE

Wspieramy handlowców i managerów w wyborze odpowiedniego pracodawcy do współpracy w branży OZE. Bezpłatnie znajdziemy najlepsze oferty pracy.

03.

Wsparcie nowych osób

Za darmo pomagamy początkującym stawiać pierwsze kroki w OZE. Pokazujemy branżę od środka i doradzamy jak pokierować karierą.

KURSY SPRZEDAŻOWE OZE

Szkolenia online

DOŚWIADCZENIE

W liczbach

0
Kursantów JSF
0
Wdrożeń do firm
0
Szkoleń stacjonarnych
0
Szkoleń online

SKURBNICA WIEDZY

Darmowa platforma edukacyjno - społecznościowa dla OZE

Dołącz do miejsca, w którym znajdziesz wszystko, co związane z branżą.

Wiedza sprzedażowa i techniczna

Korzystaj z ogólnodostępnych materiałów szkoleniowych, PDF’ów, mini kursów. Odwiedź naszą bazę wiedzy i rozwijaj się w branży jeszcze szybciej. A jeśli dopiero zaczynasz - pokażemy Ci OZE krok po kroku.

Sprzęt i usługi ze zniżkami

Sprawdzaj u nas oferty na moduły, falowniki, magazyny energii, konstrukcje, pompy ciepła, turbiny wiatrowe oraz wiele innych. Odbieraj zniżki od naszych partnerów i oszczędzaj.

Społeczność branżowa w jednym miejscu

Nawiąż nowe znajomości z osobami z branży OZE. Czytaj forum, uczestnicz w czatach, odwiedzaj webinary i live’y. Korzystaj z wiedzy ekspertów i nawiązuj współprace. Jedyne takie miejsce w Polsce.

POMAGAMY W WYBORZE PRACODAWCY

Szukasz pracy w OZE?

Oferta dla każdego

Nie ważne czy jesteś doświadczonym handlowcem, managerem, dyrektorem sprzedaży czy po prostu chcesz zacząć pracę w OZE - pomożemy każdemu.

Porównamy dla Ciebie oferty pracy

Rynek pracy w branży OZE nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

Wynegocjujemy najlepsze warunki

Dzięki poleceniu od nas, możesz liczyć na stawkę prowizyjną wyższą nawet o 60%. Załatwimy Ci najlepsze możliwe warunki współpracy.

Pomożemy Ci w nowej firmie

Każda firma OZE nas zna i docenia. Zadbamy o Twój interes i dobry start. Będziemy Twoim parasolem bezpieczeństwa.

Znajdziemy Tobie najlepszą ofertę pracy dostępną na rynku za darmo - firma, która zapropponuje CI najlepszą ofertę opłaci nasze wynagrodzenie.

PISALI O NAS:

O NAS

Nasze doświadczenie

2018 Zaczęliśmy budowę pierwszego własnego zespołu sprzedażowego w branży OZE.

Po 6 latach w sprzedaży grupą przyjaciół trafiliśmy do branży PV. Duży rynek, łatwy produkt w sprzedaży, początek trendu w Polsce. Wiedzieliśmy, że musimy wykorzystać tę okazję.

2019 Opracowanie i publikacja pierwszego w Polsce szkolenia online o sprzedaży fotowoltaiki.

Największe wyniki sprzedaży w każdej firmie, w której pracowaliśmy zainspirowały nas do tego, aby stworzyć “biblię sprzedaży fotowoltaiki” i sprawić, aby było to najlepsze szkolenie sprzedażowe dostępne na rynku.

2020 Przebicie symbolicznej bariery 1000 Kursantów oraz nowe współprace

W tym roku nawiązaliśmy współprace z wieloma producentami i partnerami, co pozwoliło nam umocnić naszą markę. Pod koniec listopada 2020 dołączył do nas tysięczny Kursant.

2021 Powstanie JSPC.pl i stworzenie własnej firmy PV - Astro Energy

Na początku roku w grupie 5 zaprzyjaźnionych osób powołaliśmy do życia firmę Astro Energy, która w krótkim czasie osiągnęła duży sukces. Pół roku później powstał projekt Jak Sprzedawać Pompy Ciepła.

2022 Rozpoczęcie współpracy z firmami OZE na nowych obszarach

Rekrutujemy i pomagamy znaleźć pracę. Dostarczamy firmom sprzęt, ekipy montażowe, marketing - wspieramy branżę OZE w rozwoju i rozwiązujemy problemy właścicieli firm/managerów/handlowców.

2023

Jest z nami już ponad 6200 klientów, a pod względem liczb jesteśmy w Polsce rekordzistami - każdego dnia realizujemy szkolenia stacjonarne i witamy nowych Kursantów. Obsługujemy firmy z “TOP 10” jak i średnie, lokalne przedsiębiorstwa.