Szkolenia Staconarne

Fotowoltaika & Pompy Ciepła

O naszych szkoleniach

Realizujemy praktyczne szkolenia z zakresu efektywnej sprzedaży oraz z aspektów technicznych. Każdy program szkolenia jest dopasowywany do potrzeb klienta.

Nasze umiejętności pozwalają na indywidualne podejście do grupy szkoleniowej. Jesteśmy w stanie wprowadzić nowych handlowców do branży jak i podnieść wyniki już bardzo doświadczonych zespołów.

Fotowoltaika
Pompy Ciepła
Szprzedażowe
Techniczne
Nasze osiągnięcia w branży

Z naszych Kursów skorzystało już ponad 6200 osób. Dokonaliśmy 640 pełnych kontraktowych wdrożeń do firm. Przez 4 lata zrealizowaliśmy 550 szkoleń stacjonarnych i 800 szkoleń online. Znamy każdy problem w sprzedaży PV i każdy problematyczny zaułek pracy z klientem.

Dajemy gwarancję jakości

Jeśli wierzyć liczbom, zadowolonym klientom, stałym współpracom, sukcesom struktur sprzedaży, które prowadzimy oraz popularności i ogólnej opinii właścicieli firm i handlowców - to tak! Nasze szkolenia zdecydowanie są najlepsze w Polsce!

Doświadczenie

W liczbach

0
Kursantów
0
Wdrożeń do firm
0
Szkoleń stacjonarnych
0
Szkoleń online

WSZYSTKO W PIGUŁCE

Szkolenia stacjonarne

01.

Kto prowadzi szkolenie?

Oficjalni trenerzy JSF (najwyższy poziom sprzedaży PV i PC w Polsce). Nasi szkoleniowcy to tylko i wyłącznie osoby aktywnie sprzedające w terenie. 

02.

Ile kosztuje szkolenie?

Ze względu na indywidualne ustalenia nie mamy sztywnych cen. W zależności od ilości osób, miejsca szkolenia, długości szkolenia, stopnia złożoności, ceny się różnią. 

03.

Jaki jest zakres szkolenia?

Jednym z powodów naszego sukcesu w branży było “szycie na miarę” – dla Ciebie również to zrobimy. Nic co związane ze sprzedażą OZE nie jest nam obce. 

04.

Gdzie się odbywa?

Jesteśmy elastyczni – szkolenia odbywają się w siedzibie klienta, w naszej siedzibie lub w wynajętej sali konferencyjnej.

05.

Ile trwa szkolenie?

Czas szkolenia jest ustalany indywidualnie (najczęściej 6-8 godzin). Organizujemy również kilkudniowe szkolenia.

06.

Dla ilu osób?

Szkolenia prowadzimy dla grup od 5 osób do dowolnej liczby uczestników. Największe szkolenie jakie zrobiliśmy było dla 130 osób.

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.